O Firmie

Doradztwo techniczne w projektowaniu linii produkcyjnej

O Firmie

Sprzedaż detektorów metali, rentgenów i wag kontrolnych dla przemysłu spożywczego

Firma KG-SOLUTION powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie usług doradztwa technicznego w inżynierii produkcyjnej, diagnostyki stanu technicznego i przeglądów konserwatorskich urządzeń wykorzystywanych do kontroli jakości produktów spożywczych. Oferujemy sprzedaż detektorów metali, wag kontrolnych, przenośników taśmowych oraz rentgenów i innych urządzeń dla przemysłu spożywczego. Warto dodać, że wszystkie produkty dostosowane są do standardów BRC, IFS, HACCAP oraz wymogów audytów supermarketowych jak np.: TESCO, LIDL, AUCHAN, CARREFOUR i tym podobnych sklepów sieciowych.


Przenośniki taśmowe czyli propozycja dla transportu wewnętrznego

Naszym Klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu wewnętrznego różnego rodzaju produktów: materiałów sypkich, paczek, pojemników, butelek i puszek. Przenośniki KG-SOLUTION słyną z niezawodności i trwałości. Dostarczamy zarówno przenośniki taśmowe, jak i rolkowe oraz siatkowe. Transportery wykonujemy zarówno na profilach aluminiowych, jak i ze stali nierdzewnej oraz węglowej malowanej na wszystkie kolory z palety barw RAL. Wszystkie przenośniki dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Wykorzystujemy światowej klasy producentów takich jak: Rexnord, REXMCC i Intralox. Jesteśmy w stanie opracować optymalne rozwiązanie dla każdego rodzaju produkcji.
W nasze przenośniki taśmowe i rolkowe, a także detektory metali, wagi przelotowe oraz inne urządzenia zaopatrujemy Klientów z całej Polski.


Kontrola rentgenowska i wagi kontrolne – skuteczne rozwiązania dla procesu produkcji

Bramkowy detektor metali, rentgen przemysłowy i waga kontrolna to urządzenia, które wspomagają kontrolę w trakcie procesu produkcyjnego. Nasza firma KG-SOLUTION specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań w tym zakresie. Są one oparte na urządzeniach doświadczonej angielskiej firmy LOMA SYSTEMS, której aktualnie jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym. Jakość wykonania i niezawodność działania gwarantuje najwyższą jakość detekcji w prawidłowej kontroli jakości produktów, co potwierdza lista referencyjna urządzeń zainstalowanych w Polsce.


Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego

Celem działalności firmy jest doradztwo techniczne w projektowaniu linii produkcyjnej i poszukiwanie najlepszego rozwiązania technicznego z udziałem różnego typu przenośników transportujących i specjalistycznych maszyn wykorzystywanych w produkcji. Poprzez swoje doświadczenie zdobyte wieloletnią współpracą wykonawców i serwisantów technicznych, pomagamy w rozwiązywaniu złożonych problemów zarówno w zakresie transportu technologicznego, jak i doboru urządzeń produkcyjnych. Bardzo dobra znajomość problematyki urządzeń pozwala nam na przeprowadzanie regularnych szkoleń personelu z zakresu obsługi urządzeń i wskazywania wytycznych dla zapewnienia odpowiednich warunków pracy.


Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT